Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 18614-0360
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 18614-0360 Motor 115/230 .63/.3fla
Item:
#1454996
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 18614-0360 |
| Manufacturer Part # | 18614-0360 |
| Height | 4.7" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 9.2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 18614-0360 Motor 115/230 .63/.3fla
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 18614-0360 Motor 115/230 .63/.3fla
