Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 18614-0363
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 18614-0363 Motor C Frame 208v Cnh
Item:
#1209746
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 18614-0363 |
| Manufacturer Part # | 18614-0363 |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 2.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 18614-0363 Motor C Frame 208v Cnh
$364.16
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 18614-0363 Motor C Frame 208v Cnh

