Free Shipping
Free Shipping
$1,527.14
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 186140296
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 186140296 Motor 115/208 230 1/10
Item:
#1210018
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 186140296 |
| Manufacturer Part # | 186140296 |
| Height | 5.8" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 10.85" |
| Weight | 8.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 186140296 Motor 115/208 230 1/10
$1,527.14
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 186140296 Motor 115/208 230 1/10
