Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 18616-0015
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 18616-0015 Dial Therm Htd 3cap Btm
Item:
#1454999
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 18616-0015 |
| Manufacturer Part # | 18616-0015 |
| Height | 1.45" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 18616-0015 Dial Therm Htd 3cap Btm
$435.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 18616-0015 Dial Therm Htd 3cap Btm
