Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 186160013
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 186160013 Probe For 18616 0011 21
Item:
#1210019
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 186160013 |
| Manufacturer Part # | 186160013 |
| Height | 0.79" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 186160013 Probe For 18616 0011 21
$74.25
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 186160013 Probe For 18616 0011 21
