Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 186160116
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 186160116 Mini T Stat Off 180 Deg. F
Item:
#1210148
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 186160116 |
| Manufacturer Part # | 186160116 |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 186160116 Mini T Stat Off 180 Deg. F
$189.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 186160116 Mini T Stat Off 180 Deg. F
