Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 186170011
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 186170011 Cord Grip .500 .625 Ss
Item:
#1209642
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 186170011 |
| Manufacturer Part # | 186170011 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 186170011 Cord Grip .500 .625 Ss
$51.72
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 186170011 Cord Grip .500 .625 Ss