Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 29034-0260
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 29034-0260 Door Bottom Weather Stri P
Item:
#1209619
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 29034-0260 |
| Manufacturer Part # | 29034-0260 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 38" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 29034-0260 Door Bottom Weather Stri P
$49.96
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 29034-0260 Door Bottom Weather Stri P