Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 290340100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 290340100 Door Gasket Gray T42 333 0
Item:
#1209774
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 290340100 |
| Manufacturer Part # | 290340100 |
| Height | 0.95" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 10.2" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 290340100 Door Gasket Gray T42 333 0
$33.78
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 290340100 Door Gasket Gray T42 333 0