Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 29038-0289
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 29038-0289 Door Bottom Poly Chip Warmer
Item:
#1179594
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 29038-0289 |
| Manufacturer Part # | 29038-0289 |
| Height | 2.35" |
| Width | 9.45" |
| Depth | 20.1" |
| Weight | 2.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 29038-0289 Door Bottom Poly Chip Warmer
$226.15
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 29038-0289 Length 9 1/4", 235 Mm, Width 20 1/8", 511 Mm

