Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 290380499
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann 290380499 Inr Btm Insltr 3w No Hol E
Item:
#1209947
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 290380499 |
| Manufacturer Part # | 290380499 |
| Height | 0.75" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 21.6" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann 290380499 Inr Btm Insltr 3w No Hol E
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 290380499 Inr Btm Insltr 3w No Hol E
