Free Shipping
Free Shipping
$4,014.53
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann CWH-00000C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann CWH-00000C Cw4 120v/50 60h/1500w/1p H
Item:
#1209760
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | CWH-00000C |
| Manufacturer Part # | CWH-00000C |
| Height | 19" |
| Width | 21" |
| Depth | 31" |
| Weight | 28.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann CWH-00000C Cw4 120v/50 60h/1500w/1p H
$4,014.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann CWH-00000C Cw4 120v/50 60h/1500w/1p H