Free Shipping
Free Shipping
$3,369.11
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann FH90Y028A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann FH90Y028A Fh90y 220v 2200w 10.2a
Item:
#1209417
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | FH90Y028A |
| Manufacturer Part # | FH90Y028A |
| Height | 12" |
| Width | 13" |
| Depth | 26" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann FH90Y028A Fh90y 220v 2200w 10.2a
$3,369.11
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann FH90Y028A Fh90y 220v 2200w 10.2a
