Free Shipping
Free Shipping
$3,055.90
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Carter Hoffmann .
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann THL000003A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Carter Hoffmann THL000003A Htr 120v/1500w/13a/50 60 H
Item:
#1210136
Technical details
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | THL000003A |
| Manufacturer Part # | THL000003A |
| Height | 15" |
| Width | 21" |
| Depth | 32" |
| Weight | 26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Carter Hoffmann THL000003A Htr 120v/1500w/13a/50 60 H
$3,055.90
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann THL000003A Htr 120v/1500w/13a/50 60 H