Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Bevles aftermarket .
- Engineered to match existing Bevles units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bevles TIGA21-6S-BL-NBL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carter Hoffmann TIGA21-6S-BL-NBL Switch Power
| Fits with Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | TIGA21-6S-BL-NBL |
| Manufacturer Part # | TIGA21-6S-BL-NBL |
| Height | 1.88" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann TIGA21-6S-BL-NBL Black Rocker Switch 20a/125-250v, 2ea 1/4" Tab Terminal On/off, 7/8" X 1-1/2" Hole Spst, Bevles Power Switch
