KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 08054
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cecilware 08054 Switch Kit Toggle
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | 08054 |
| Manufacturer Part # | 08054 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware 08054 Switch Kit On/off, Includes Switch Plates And Toggle Boot, Cecilware Electric Counter Top Fryers, El-15 El-25 El-2x15 El-2x25 El-2x6 El-6, Food Warmers Fw-25 Fw-25wt, Sandwich Grills Sg-1lf Sg-1lg Sg-1sg Sg-2lg, Griddles El-1624 El-1624t El-1636 El-1636t

