$0.83
$1.05
Compare Price
You save
$0.22
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 19015
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware 19015 Gasket 1 1/8" D
Item:
#1181681
Technical details
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | 19015 |
| Manufacturer Part # | 19015 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Cecilware 19015 Gasket 1 1/8" D
$0.83
$1.05
You save
$0.22
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware 19015 Gauge Glass 1/2" Union Shank Rubber Washer, 1-1/8" Dia Od

