$19.91
$39.05
Compare Price
You save
$19.14
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware -2010 Bowl Gasket 3 5/8" D
Item:
#1139558
10+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | -2010 |
| Manufacturer Part # | -2010 |
| Height | 0.2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Cecilware -2010 Bowl Gasket 3 5/8" D
$19.91
$39.05
You save
$19.14
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware -2010 Bowl Gasket, [ 3-1/2" Dia. ] [rubber ] [ Type C] [ ] Clear ], For 7 Liter, Crathco

