Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware 20220L Filter Paper 15 1/4"od15 0
Item:
#1178808
Technical details
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | 20220L |
| Manufacturer Part # | 20220L |
| Height | 3.5" |
| Width | 17.3" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 2.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware 20220L Filter Paper 15 1/4"od15 0

