$31.90
$40.22
Compare Price
You save
$8.32
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware 2305 Drip Pan Cover Stainless Steel D15 3
Item:
#1825492
Technical details
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | 2305 |
| Manufacturer Part # | 2305 |
| Height | 0.45" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cecilware 2305 Drip Pan Cover Stainless Steel D15 3
$31.90
$40.22
You save
$8.32
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware 2305 Material Stainless Steel, Weight .24 Lb
