Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware 250-00118 Tune Up Kit
Item:
#1321457
Technical details
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | 250-00118 |
| Manufacturer Part # | 250-00118 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Weight | 0.99 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware 250-00118 Tune Up Kit