$4.08
$5.14
Compare Price
You save
$1.06
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware 290-00006 Gasket Bowl
Item:
#1328389
70+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | 290-00006 |
| Manufacturer Part # | 290-00006 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Cecilware 290-00006 Gasket Bowl
$4.08
$5.14
You save
$1.06
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware 290-00006 Gasket Bowl

