$72.75
$91.73
Compare Price
You save
$18.98
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other -61104
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware -61104 Inlet Valve 120v Gri
Item:
#1323321
Technical details
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | -61104 |
| Manufacturer Part # | -61104 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cecilware -61104 Inlet Valve 120v Gri
$72.75
$91.73
You save
$18.98
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware -61104 Inlet Valve 120v Gri