Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 80218
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cecilware 80218 Faucet
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | 80218 |
| Manufacturer Part # | 80218 |
| Height | 2.5" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware 80218 Tomlinson Faucet Black Plastic Small Body, Fits 3/4" Hole 3/4"-16" Thread W/ Washers & Hex Nut, 1-1/4" Outlet To Base, Replacement Seat Cup # 32-1201, Cecilware Bss-1 Fbt3(ss) Ssc-1 T1f

