$130.85
$209.98
Compare Price
You save
$79.13
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware A537-180 + A518-043 Faucet & Sight Glass
Item:
#1144535
Technical details
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | A537-180 + A518-043 |
| Manufacturer Part # | A537-180 + A518-043 |
| Height | 2" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Cecilware A537-180 + A518-043 Faucet & Sight Glass
$130.85
$209.98
You save
$79.13
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware A537-180 + A518-043 Faucet & Sight Glass