$14.48
$18.25
Compare Price
You save
$3.77
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other -A547-013
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware -A547-013 Glass Gauge (11"l)
Item:
#1569810
Technical details
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | -A547-013 |
| Manufacturer Part # | -A547-013 |
| Height | 2.05" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cecilware -A547-013 Glass Gauge (11"l)
$14.48
$18.25
You save
$3.77
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware -A547-013 Glass Gauge (11"l)