$41.94
$52.88
Compare Price
You save
$10.94
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware -A548-154 Lid Assy 5 3/4" Diam Screw On Lid 3/8" Tube
Item:
#1571141
Technical details
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | -A548-154 |
| Manufacturer Part # | -A548-154 |
| Height | 5.65" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 11.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cecilware -A548-154 Lid Assy 5 3/4" Diam Screw On Lid 3/8" Tube
$41.94
$52.88
You save
$10.94
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware -A548-154 Lid Assy 5 3/4" Diam Screw On Lid 3/8" Tube