Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other CD350
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cecilware CD350 Whipper Motor 120v
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | CD350 |
| Manufacturer Part # | CD350 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware CD350 Whipper Motor 120v, Shaft Has Double Flats, Cecilware Gb1cp Gb1hc-cp Gb1m5.5-it Gb1p Gb2cp, Gb2hc-cp Gb2m5.5-it Gb2p Gb3cp Gb3m-10-it Gb3m-5.5-it, Gb3p Gb4m-it Gb5m-it Gbk Gblp Gbm5.5 Gbski Gbsuperski

