Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other D007AL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware D007AL Coffee Faucet W/wing Nut
Item:
#1144816
Technical details
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | D007AL |
| Manufacturer Part # | D007AL |
| Height | 5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware D007AL Tomlinson Faucet Black Large Body, Fits 7/8" Hole 7/8-14 Thread W/ Washers & Wing Nut, 3/4" Outlet To Base, Replacement Seat Cup # 32-1280

