KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other D031AL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cecilware D031AL Gauge Shield Assembly
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | D031AL |
| Manufacturer Part # | D031AL |
| Height | 4.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware D031AL Glass Gauge Shield Assembly Complete, Shield Cap Cap Washer 5/8" Glass Tube Aluminim Shield, Base Washer Base 1/8" Mpt., 5/8" X 14-1/2" Add 3/8" For Overall Length, Cecilware Cme-15g Fe300 Me-10g Mpo9912
