Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cecilware ERROR:#NAME? Knob 2 1/4 D Off 10 1
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | ERROR:#NAME? |
| Manufacturer Part # | ERROR:#NAME? |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware ERROR:#NAME? T Stat/infinite Switch Knob Black W/white Print., [ 2-1/4" Dia ] [ Off-10-1] [mount .187] [ Flat Down ], Atlas Warmer Wih-d Wih-m4., Cecilware, Delfield, Groen Kettle Series Ae Ah Cah Dcae Dcee Dh Ee Em, Hh Tdb., Prince Castle Toaster 197 297, Savory Toaster Series C-20 C-40, Seco Warmer Steam Table Where Applicable., Vulcan Kettle El Es Et
