Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart F126A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cecilware F126A Orifice (57)
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | F126A |
| Manufacturer Part # | F126A |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware F126A Brass Hood Orifice, 3/8"-27 X 1/2" High X #57 (nat), For Lp Hood Orifice Use # 26-1080 #72 (lp), Garland

