Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart F210A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cecilware F210A Burner Orifice 3/8 27 #56
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | F210A |
| Manufacturer Part # | F210A |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware F210A Brass Hood Orifice, 3/8"-27 X 1/2" High X #56 Nat, (some Equipment Uses For Lp.), Rankin Delux Rb

