$175.68
$221.53
Compare Price
You save
$45.85
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware GM250-00122 Prevention Maintenance Kit
Item:
#1325063
Technical details
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | GM250-00122 |
| Manufacturer Part # | GM250-00122 |
| Height | 3.09" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cecilware GM250-00122 Prevention Maintenance Kit
$175.68
$221.53
You save
$45.85
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware GM250-00122 Prevention Maintenance Kit
