Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other GML019A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware GML019A Float Switch
Item:
#1141326
Technical details
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | GML019A |
| Manufacturer Part # | GML019A |
| Height | 19" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware GML019A Float Switch, Cecilware

