Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Prince Castle aftermarket .
- Engineered to match existing Prince Castle units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Prince Castle GMV091F
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cecilware GMV091F Twin Basket 11 1/4l 4w 4d
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | GMV091F |
| Manufacturer Part # | GMV091F |
| Height | 4" |
| Width | 8" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware GMV091F Twin Fryer Basket, 11-1/4"l X 4"w X 4"d Hook Location Right Fry Basket, Cecilware, Archer Wire Made In The Usa And Nsf Approved

