$32.13
$40.51
Compare Price
You save
$8.38
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Prince Castle aftermarket .
- Engineered to match existing Prince Castle units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Prince Castle GMV095A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware GMV095A Twin Basket 10 3/4l 6 3/4w 5d
Item:
#1135548
Technical details
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | GMV095A |
| Manufacturer Part # | GMV095A |
| Height | 9" |
| Width | 8" |
| Depth | 21.25" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Cecilware GMV095A Twin Basket 10 3/4l 6 3/4w 5d
$32.13
$40.51
You save
$8.38
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware GMV095A Twin Basket 10 3/4l 6 3/4w 5d

