$42.11
$53.08
Compare Price
You save
$10.97
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other L198A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware L198A Gas Pressure Reg
Item:
#1144587
Technical details
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | L198A |
| Manufacturer Part # | L198A |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Cecilware L198A Gas Pressure Reg
$42.11
$53.08
You save
$10.97
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware L198A Lp Gas Regulator, Lp Leemco 2-1/4" Wide Set At 10" Wc 3/8" Fpt, Cecilware Fryer Gf16 Gf28 Fm28

