Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware L266LL Thermostat G1 3/8 X 4 1/2 24
Item:
#1182774
Technical details
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | L266LL |
| Manufacturer Part # | L266LL |
| Height | 2" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware L266LL [ T Stat Type- G1 ] [ Temp 100-200 ] [ Bulb 3/8" X 4-1/2" ], [ Cap 24" ] [ 1/4" Stuff Box ], For Dial Use # 221002 Off-10-1, Cecilware

