Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other L321C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cecilware L321C Solenoid Valve 1/4" 120v
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | L321C |
| Manufacturer Part # | L321C |
| Height | 2.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware L321C [ Hot Water 180 Deg ] [ Size 1/4" ] [ Nc ], [ 120 V ] [ Width 1-1/8" ], [ Brand Parker ] [ Mfg# 04f20c3-326 ], 2 Male 1/4" Terminals, We Do Not Stock Coil Only, Cecilware Coffee, Cleveland, Boiler Bre-3 Bre-5 Steam Generator., Steamer Convection Steamer 6cem 6cgm, 21-cet-8 21-cet-16 24-cgp-10bc C Cet-5 Cet-8 Cet-16., 24-cga-6.2 10 Pan Units.

