Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other L690A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware L690A Dual Level Control 120v
Item:
#1831570
Technical details
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | L690A |
| Manufacturer Part # | L690A |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cecilware L690A Dual Level Control 120v
$109.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware L690A Dual Level Control 120v