$82.92
$104.55
Compare Price
You save
$21.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Cecilware V002A Basket 718 Filter (brew) S/s F
Item:
#1481890
Technical details
| Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | V002A |
| Manufacturer Part # | V002A |
| Height | 6.4" |
| Width | 11.85" |
| Depth | 11.95" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Cecilware V002A Basket 718 Filter (brew) S/s F
$82.92
$104.55
You save
$21.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware V002A Basket 718 Filter (brew) S/s F