Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cecilware V006A Twin Basket 8 3/4l 4 1/2w 4 5/8d
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | V006A |
| Manufacturer Part # | V006A |
| Height | 4.53" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 1.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware V006A Twin Fryer Basket, 8-3/4"l 4-1/2"w 4-5/8"d Hook Location Front Fry Basket, Cecilware, Made In The Usa, Nsf Certified
