Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cecilware X006A Glass Tube 5/8 X 8"
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | X006A |
| Manufacturer Part # | X006A |
| Height | 0.63" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware X006A Glass Gauge Tube 5/8" X 8" For Coffee, (actual .610" Od X 7-15/16"), Blickman Coffee Bk-2 Bk-22 C/c Bk-33 C/c, Cecilware, For Gauge Glass Cutter Order # 72-1001
