Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0501345
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 0501345 Motor Drive W/ Fan Sw
Item:
#1193698
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0501345 |
| Manufacturer Part # | 0501345 |
| Height | 5.85" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 14.1" |
| Weight | 2.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 0501345 Motor Drive W/ Fan Sw
$507.85
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0501345 Motor Drive W/ Fan Sw

