Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0501719
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 0501719 Spraytube Cold Water Sw4/6
Item:
#1455147
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0501719 |
| Manufacturer Part # | 0501719 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 17.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 0501719 Spraytube Cold Water Sw4/6
$144.00
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0501719 Spraytube Cold Water Sw4/6
