Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0501721
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 0501721 Pivot Activator Channel Sw4/6
Item:
#1455148
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0501721 |
| Manufacturer Part # | 0501721 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 0501721 Pivot Activator Channel Sw4/6
$49.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0501721 Pivot Activator Channel Sw4/6
