Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Champion .
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 0501722
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Champion 0501722 Bushing Idler Shaft Sw
Item:
#1455149
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0501722 |
| Manufacturer Part # | 0501722 |
| Height | 0.9" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 0501722 Bushing Idler Shaft Sw
$20.28
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0501722 Bushing Idler Shaft Sw
