Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 0507320 Hose 1idx1 1/4od Pvc Beverage
Item:
#1455188
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0507320 |
| Manufacturer Part # | 0507320 |
| Height | 6.55" |
| Width | 19.65" |
| Depth | 20.6" |
| Weight | 9.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 0507320 Hose 1idx1 1/4od Pvc Beverage
$12.60/Foot
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0507320 Hose 1idx1 1/4od Pvc Beverage
