Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Champion 0509185 Heater 3kw 220v 3ph 90d Tank
Item:
#1454881
Technical details
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 0509185 |
| Manufacturer Part # | 0509185 |
| Height | 3.2" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 18.9" |
| Weight | 3.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Champion 0509185 Heater 3kw 220v 3ph 90d Tank
$685.11
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Champion 0509185 Heater 3kw 220v 3ph 90d Tank
